Logo Pentagramma


Довідкові матеріали | ШпаргалкаЩо таке Хештеґ і як його поставити


Як правильно писати Хештеґ?

  • Хештеґ може писатись як латиницею, так і кирилицею.
  • Слово, яке ви зібрались використати в якості Хештеґа, слід писати за решіткою без пробілу.
  • Між Хештеґами повинен стояти пробіл.

Як ставити Хештеґ з декількох слів? Якщо в якості Хештеґа ви намірились використати фразу, слова у ній слід писати без пробілів (наприклад, в Instagram серед російськомовних користувачів популярний Хештеґ #мирдолжензнатьчтояем) чи розділятись нижнім підкресленням (приклад: #як_зробити_Хештеґ).

Як користуватись хэштэгами в соціальних мережах?


Хештеґи - важливий і корисний інструмент інтернет-маркетингу для роботи в соціальних мережах. Знаючи, як правильно ставити Хештеґ, можна охопити більшу аудиторію і легко впорядковувати інформацію в группах. Хештеґи спрощують пошук потрібної інформації серед бескінечного потоку постів і допомогають привернути увагу до бренду.

Хештеґи підтримуються наступними соціальними мережами Twitter, Facebook, ВКонтакте, Instagram, Pinterest, Google+, Vimeo, Flickr, Tumblr.

Хештеґ у ТВІТТЕРІ

Хештеґ почав вперше вискористуватись у Твіттері як зручний інструмент для класифікації твітів (постів, повідомлень). Наприклад, якщо твіт включає в собі Хештеґ #маркетинг, то це слово стане посиланням і ваш твіт попаде в стрічку результатів по цьому пошуковому запиту. Маркуючи свій твіт Хештеґами, згідно статистики, ви вдвічі збільшуєте долучення користувачів до твіту.

Хештеґ у FACEBOOK

У Facebook Хештеґи допомагають впорядкувати зміст хроніки (стіни). Клікнувши по Хештеґу, ви перейдете на стрічку, що групує всі результати по пошуку з цим запитом. Можна використати пошук по Хештеґам для моніторингу думок про компанію, щоб своєчасно реагувати на відгуки.

Цукерберг помиляється :)

Правила використання Хештеґів

  • Хештеґи можуть стояти в будь-якому месці тексту (на початку, всереденні повідомлення, в кінці).
  • Для Facebook зручніше застосовувати Хештеґи в кінці посту, а в Твіттері вважається зручним, якщо Хештеґ вписано всередині повідомлення (через обмеженість у 140 символів).
  • Хештеґ - корисний інструмент, але ним все ж не варто зловживати.
  • Оптимальніше, якщо він буде коротким, 10-15 символів.

У Твіттері не рекомендується використовувати больше 3-х Хештеґів, щоб твіт був читабельним. Бажано застосовувати тільки ті Хештеґи, що насправді відображають суть вашого повідомлення.

Не використовуйте надто загальні слова, вони мають ширшу відомість і, скоріш а все, ваше повідомлення просто загубиться в загальному потоці інформаціоного каналу.

В своїй работі з соціальними мережами ми застосовуєм Хештеґи, щоб зробити повідомлення більш помітним, збільшити охоплення аудиторії чи виявити аудиторію з конкретними інтересами. Пошук по Хештеґам також надає нам можливість дослідити ринок перед плануванням рекламних кампаній у соціальних мережах.


Переклад: Ігор Косович

Оригінал тут: http://acades.by/blog/smm/chto-takoe-hashtag-i-kak-pravilno-im-polzovatsya

На Головну

Довідкові матеріали | Шпаргалка

2015 © Horus267. Created: 2016, Igor KOSOVYCH. All rights reserved.
Е-mail: kosovych267@gmail.com
FOLLOW US